Stag Arms 3G

  • Producent: Stag Arms
  • szt.
  • Cena netto: 6 089,43 zł 7 490,00 zł

3G

Produkty znajdujące się w kategoriach Broń oraz Amunicja nie są dostępne w sprzedaży on-line. Zamieszczamy je w celach informacyjnych, aby zaprezentować naszą ofertę. W celu kupna broni lub amunicji zapraszamy osobiście do naszej siedziby we Wrocławiu.

STAG ARMS jest liderem produkcji karabinków AR w USA. "Stagi" znane są z swojej niezawodności i jakości wykonania zgodnej z specyfikacją militarną tzw. MIL-SPEC. W przeciwieństwie do innych producentów, STAG-ARMS produkuje 80% podzespołów do swoich karabinków. Firma Stag jako jedna z niewielu na rynku podjęła się produkcji AR'ów dla strzelców leworęcznych.

Karabinek STAG-15 MODEL 3G to doskonała broń do osiągania sukcesów w konkurencjach 3GUNowych. Został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom zawodów 3GUN. Jego konstrukcja i konfiguracja podzespołów zostały specjalnie dobrane by zawodnicy mogli strzelać szybko i celnie na krótkich i dalekich dystansach do celu. 18” lufa wykonana z stali nierdzewnej w połączeniu z specjalnie zaprojektowanym przez Stag Arms kompensatorem 3G pozwalają znacznie zredukować odrzut broni. Karabinek posiada szynę Evolution SAMSONa łączącą cechy chwytu przedniego typu free float z systemem picatinny, taka kombinacja pozwala na montaż dodatkowych akcesoriów przy zachowaniu komfortu z użytkowania broni. Spust to Geissele Super 3-GUN, który został specjalnie stworzony z myślą o zawodach 3GUNowych. Sam spust jest hybrydą jedno i dwu-stopniowego spustu dzięki czemu możemy strzelać szybko na bliskich dystansach i precyzyjnie na dalekich. Kolba ACS i chwyt pistoletowy MOE są produkcji firmy MAGPUL. Rozsuwana kolba zapewnia wygodne podparcie głowy,  posiada również komorę pozwalająca przechować np. zapasowe baterie do kolimatora. Chwyt pistoletowy zapewnia pewne i bezpieczne utrzymanie w dłoni.

SPECYFIKACJA:

- Kaliber: 5.56 NATO/ 223 Rem

- Lufa: 18” / 45 cm, stal nierdzewna, gwint 1/8

- Przyrządy celownicze: brak, zintegrowany blok gazowy

- Kolba: rozsuwana ACS Magpul

- Wykonanie zgodnie z specyfikacją Mil Spec.

- Spust: Geissele Super 3 Gun (S3G) trigger

- Dodatkowo: 15” szyna SAMSON, kolba ACS i chwyt pistoletowy MOE Magpul


W komplecie: jeden magazynek, plastikowy kufer